POLİSGÜCÜ HIRVATİSTAN’A GİTTİ

POLİSGÜCÜ HIRVATİSTAN’A GİTTİ

Alanya kampını tamamlayan Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı dün son antrenmanını yaptıktan sonra bugün Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e hareket etti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Trophy’de A gurubunda yer alan Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı 8 Şubat’ta Fransa ve Danimarka temsilcileriyle, 9 Şubat’ta da İngiltere’nin temsilcisiyle maç yapacak. Maçların sonuçlarına göre B Grubu takımlarıyla eşleşecek olan takımda yer alan sporcularının morallerinin yüksek olduğu gözlendi.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Trophy’e Türkiye’nin temsilcisi olarak katılacak olan Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı Alanya kampındaki son çalışmalarını yaparak bugün Antalya’dan İstanbul Atatürk Hava limanına hareket edecek. Oradamn da Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e hareket edecek olan kafile Perşembe günü son çalışmalarını Zagreb’de yaparak Cuma günü ilk maçını Danimarka, ikinci maçını ise Fransa’nın temsilcisiyle yapacak. 9 Şubat’ta İngiltere’nin temsilcisiyle karşılaşacak olan Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı ilk üç maçta elde edeceği sonuçla B grubunda yer alan diğer ülke temsilcileriyle karşılaşacak.

Takımın bütün hazırlıklarının tamamlandığını ifade eden Gaziantep Polisgücü Spor Başkanı Mehmet Kaplan “Alanya kampımızı tamamladık. Takımımız bugün Atatürk Hava Limanından Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e hareket edecek olup buradaki son çalışmalarının ardından A grubunda ilk maçını Danimarka, Fransa ve İngiltere takımlarının temsilcileriyle yapacak. Elde edilecek sonuca göre B gurubu temsilcileriyle karşılaşacak olan ekibimiz Hırvatistan’a kazanmak için gidiyor. Başarılı bir sonuçla döneceğiz inşallah. Takımımıza ve sporcularımıza güveniyoruz. Alanya kampında takımımıza büyük destekler veren, salon tahsisinden, sporcularımızın moral ve motivasyonunun yükseltilmesi için her konuda emekler harcayan, sporun ve sporcunun dostları Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu,  Alanya Gençlik Spor Müdürü Erdal Tamrak ve Mahir Oktay’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

6.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz