Polisgücü Alanya’ya gidiyor

Polisgücü Alanya’ya gidiyor

EuroHockey Club Challenge IV 2018 Men Avrupa Şampiyonu Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı EuroHockey Club Challenge III 2019 Men için Alanya'ya gidiyor.

EuroHockey Club Challenge IV 2018 Men Avrupa Şampiyonu Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı EuroHockey Club Challenge III 2019 Men’e Alanya’da ev sahipliği yapacak. THF Başkanı Sadık Karakan ve Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’ın da Alanya’da şampiyonayı yakından takip edeceği açıklandı.

EuroHockey Club Challenge III 2019 Men’e katılacak olan Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey takımı 5 Haziran tarihinde kara yoluyla Alanya’ya hareket edecek. Takımın maçlara hazır olduğunu ifade eden Baş antrenör Yusuf Kasım ve antrenör Mustafa Karalar sahaya kazanmak ve kupayı olmak için çıkacaklarını ifade ettiler.  Efsane takımın ünlü hocaları Yusuf Kasım ve Mustafa Karalar maç öncesi yaptıkları değerlendirmede “Sporcularımıza inanıyor ve güveniyoruz. 2018 yılında Avrupa Şampiyonluğunu kazanan takımımız bu şampiyonaya da iyi hazırlandı. EuroHockey Club Challenge III 2019 Men’de rakiplerimiz Bulgaristan, Danimarka, Macaristan, Ukrayna, Slovenya ve Norveç’in temsilcileri. Avrupa’nın bilinen ve güçlü takımlarıyla geçen yıl da karşılaşmış ve bütün maçları kazanarak şampiyon olarak Türkiye’ye dönmüştük. Bu yıl Gaziantep Polisgücü şampiyonanın ev sahibi. Güzel bir kamp süreci geçirdik ve sporcularımızla kazanmak için sahaya çıkacağız. Takımımız 5 Haziran tarihinde kara yoluyla Alanya’ya hareket edecek ve son çalışmalarını burada yapacak” dediler.

 

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA Kİ EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ BAŞKAN MEHMET KAPLAN

Son antrenmanda oyunculara ve teknik heyete Avrupa Şampiyonası ile ilgili çeşitli taktikler veren ve rekiplerle ilgili bilgiler aktaran baş antrenör Yusuf Kasım Gaziantep Polisgücü’nün Türkiye’de model bir takım haline geldiği ve Avrupa’nın bilinirliliği en yüksek takımları arasında yer aldığını ifade ederek en büyük desteği kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’dan aldıklarını ifade etti. Kasım yatığı değerlendirmede “Takımlarımız son yıllarda Avrupa’da adından en çok söz ettiren ve katıldığı şampiyonalardan başarıyla dönen bilinirliliği en yüksek takım haline geldi. Bizlere her türlü desteği sağlayan ve sürekli yanımızda yer alan Kulüp Başkanımız Sayın Mehmet Kaplan ve yönetim kuruluna şansım ve sporcularımızın adına teşekkür ediyorum. Bu şampiyonaya kazanmak ve şampiyonluk kupalarını getirmek için gideceğiz” dedi.

 

 

4.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz