Öğrencilerle buluştular

Öğrencilerle buluştular

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, antrenör Erdal Güneş ve futbolculardan Kerim Avcı, Muhammed Enes, İgor ve Femi Balogun Akkent Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, antrenör Erdal Güneş ve futbolculardan Kerim Avcı, Muhammed Enes, İgor ve Femi Balogun Akkent Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

Büyük bir ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılanan futbolcular ve teknik direktör Mehmet Altıparmak, öğrencilerin soruları karşısında verdikleri samimi cevaplarla sık sık alkış aldılar.  Ayrıca takım, okulun futsal takımına da malzeme yardımı yaparak, genç sporculara hediyelerde bulundular.

 

ALTIPARMAK; "DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ"

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, öğrencilerin her zaman yanlarında görmek istediklerini dile getirerek, "Gaziantep şehrindeki futbol potansiyelini buraya gelerek bir kez daha görme fırsatı yakaladık. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve sevgiden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Amacımız Gaziantep şehrini hak ettiği yer olan Süper Lig'e çıkarabilmek. Bunun için futbolcularımızla beraber çok sıkı çalışmalar gösteriyoruz. Sizlerde bizlere her zaman destek olmalısınız ancak derslerinizi de aksatmamalısınız. Hayattaki hiç bir başarı kendiliğinden gelmiyor ve bunun fazlasıyla farkındayız" dedi.

 

KERİM AVCI: "TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Kırmızı-Siyahlı başarılı futbolcu Kerim Avcı'da gerçekleştirilen etkinlikte en fazla ilgi alan oyuncular arasındaydı. Bir öğrencinin şapkasını istemesiyle birlikte ona şapkasını hediye eden Kerim Avcı, Gazişehir'i süper lige taşımak istediklerini ifade etti. Başarılı futbolcu, "Buraya geldiğim günden bu yana hem şehirde hem de kulüpte inanılmaz bir hava olduğunu gördük. Özellikle başkanımız Adil Sani Konukoğlu, sadece bizler için değil Türk Futbolu için büyük bir şans. Sizlerinde göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyoruz. Umarım mayıs ayında şampiyonluk sevincini de hep beraber yaşarız" dedi.

 

ENES DURMUŞ; "BAŞARI ÇALIŞMAKTAN GEÇER"

 

Takımın genç futbolcularından Muhammed Enes Durmuş, futbola küçüklüğünden beri çok sevdiğini dile getirerek, "Futbolcu olacaksanız öncelikle bu işi çok sevmeniz gerekiyor. Bizler her gün ortalama 3.5-4 saat boyunca yoğun bir antrenman programı uyguluyoruz. Hayatın her alanında da böyledir ama özellikte futbolda başarının sırrı çok çalışmaktır. Bizlerde özellikle son dönemde çok çalışıyoruz ve emeklerimizin karşılığını takım olarak alabilmek gurur veriyor. Sizlerin de hayatınızın her döneminde çalışarak, her zaman rakiplerinizin önüne geçebileceğinizin farkında olmanız gerekiyor. İnşallah sizlerde ülkemizde çok iyi yerlere geleceksinizdir" diye konuştu.

6.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz