Oda ve Borsalarda iştişare toplantısı

Oda ve Borsalarda iştişare toplantısı

Yerel ve bölgesel ölçekte doğru politikaların tasarlanması ve ekonomik hedeflere ulaşılabilmesi için hem iş dünyasının ihtiyacının yakından takip edilmesi hem de yerel kalkınma gündeminin sağlıklı biçimde tespit edilmesi amacıyla Oda temsilcileri buluştu.

Yerel ve bölgesel ölçekte doğru politikaların tasarlanması ve ekonomik hedeflere ulaşılabilmesi için hem iş dünyasının talep ve ihtiyacının yakından takip edilmesi hem de yerel kalkınma gündeminin sağlıklı biçimde tespit edilmesi amacıyla TOBB, ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesini başlatmıştı.

Bu proje kapsamında Gaziantep ili Oda ve Borsa yetkilileri Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulunda istişare toplantısında bir araya geldi. Gaziantep İli Oda ve Borsalar istişare toplantısına, Gaziantep İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, Gaziantep Ticaret Borsası Genel Sekreteri Özgür Bayram, Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Figen Çeliktürk, Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf İymen, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M.Eray Ölçal, İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan ve Nizip Ticaret Odası Sanayi Müdürü Suat Demirbilek de katıldı.

11.10.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz