MHP ŞAHİNBEY’DEN HEDEF 50 BİN ÜYE

MHP ŞAHİNBEY’DEN HEDEF 50 BİN ÜYE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Şahinbey ilçe teşkilatı üye sayısını arttırmak için harekete geçti. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı baz alınarak 10 bin olan üye sayısını yeni üye kaydı ile birlikte 50 Bin'e çıkarmayı hedefliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Şahinbey ilçe teşkilatı üye sayısını arttırmak için harekete geçti. İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı baz alınarak 10 bin olan üye sayısını yeni üye kaydı ile birlikte 50 Bin'e çıkarmayı hedefleyen parti, olarak ilçede üye kayıt stantları açtıklarını belirtti.

MHP Şahinbey  İlçe Başkanlığı, üye kayıt standını Balıklı parkında açtı. MHP İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz, partinin üye sayısını arttırmak için kolları sıvadıklarını belirten Çıkmaz ; " Göreve geldiğimiz günden beri üye sayımızı 5 katına çıkarttık. Partiye yeni arkadaşları katmak ve bu üye sayımızı 50 Bin'in üzerine çıkartmak için üye kayıtlarına başladık.  Partimizin 2019  yerel seçimlerde söz sahibi olmak için bugünden seçim startını vermiş bulunmaktayız. Gazi şehrimizin yiğit evlatlarının partimize yoğun bir şekilde devam eden üye kayıt taleplerine daha fazla cevap vermek adına bugün bu standımızın açılışını gerçekleştirdik. Yaklaşan yerel seçimle birlikte tüm Türkiye'de olduğu gibi  Şahinbey ilçe teşkilatımız mahalle ve köy ziyaretlerine başlamıştır. Bu ziyaretler esnasında vatandaşlarınızın yoğun üyelik talepleriyle karşılaşmaktayız.  Bu taleplere daha fazla yetişebilmek adına Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıldönümünde bu üye kayıt standımızı açmış olduk. Partimize vatandaşlarımızın yoğun teveccühleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 95.yıl dönümünde Cumhuriyetin kurucusu M.Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına ,Aziz Şehitlerimize ALLAH’tan rahmet diliyorum .Çok muhterem Gazi şehrin yiğit evlatlarının Cumhuriyet bayramını kutluyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene" dedi.

 MHP Şahinbey ilçe teşkilatının Balıklı parkında açmış olduğu standına ilginin yoğun olduğu gözlenirken stand açılışı mitink meydanına dönüştü. Üye kayıt Standının açılışına MHP Şahinbey ilçe başkanı Cahit ÇIKMAZ, MHP Şahinbey ilçe yönetimi MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ın danışmanı Mehmet Söylemez, MHP Milletvekili adayı Mustafa Bozgeyik, Belediye meclis üyeleri Reslan Özer ve Abdullah Şaşuşağı, Türk Tarım sen Şube Başkanı Cuma Erol ve Şahinbey belediye meclis üyesi aday adaylarından Ercüment Kınacı katıldılar.

29.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz