KIZ KALESİ’NDE MEDYA GÜNLERİ

KIZ KALESİ’NDE MEDYA GÜNLERİ

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye ev sahipliğinde 306 filmin katılımı ile gerçekleştirilen muhteşem Kızkalesi Film Festivali Gala ile sona erdi. Festival, Erdemli Belediyesi organizesinde Liparis Otelde 3 gün sürdü.

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye ev sahipliğinde 306 filmin katılımı ile gerçekleştirilen muhteşem Kızkalesi Film Festivali Gala ile sona erdi. Festival, Erdemli Belediyesi organizesinde Liparis Otelde 3 gün sürdü. Festivalin son gününde Kızkalesi Liparis Otelde gala yemeği ve ödül töreni gerçekleştirildi.

Mersin Erdemli Belediyesince düzenlenen Kızkalesi Medya Günleri 2018 etkinliği yerel gazetecilere kapılarını açtı. Bu yıl 4. sü gerçekleştirilen etkinliklerin kapsamınında Erdemli Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk defa düzenlenen Kızkalesi Medya Günleri bu yıl, Türkiye'nin her yerinden ve yurt dışından yaklaşık olarak 500 gazeteci konuğunu ağırladı.

5-6-7 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Kızkalesi Medya Günleri hakkında bilgi veren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu etkinliğin yerel gazetecilerin buluşma merkezi, buluşma etkinliği olarak tasarladıklarını ifade etti. İlk defa 2015 yılında Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye illerini kapsayacak şekilde düzenlenen etkinliğe bu sene bölge illeri artarak geldi. Her yıl üzerine koyarak ilerlediğimiz etkinliğe Almanya, Belçika, Bosna Hersek, Azerbeycan ve Türk Cumhuriyetlerinden temsilciler katıldı.

 

GAZİANTEP ELİ BOŞ DÖNMEDİ

Gaziantep’ten Medya günlerine katılan Narkoz Sağlık Dergisi adına Dergi Tasarım dalında başvuru yapan Atakan Cehri, ödülünü alarak Gaziantep’e döndü.

7.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz