Kilis Belediyespor'da Hasan Basut dönemi

Kilis Belediyespor'da Hasan Basut dönemi

Kilis Belediyespor İbrahim Katırcı’dan boşalan Teknik direktör koltuğu için çalışmalarını sürdürürken, Kulüp Başkanı Hamza Türk Başkanlığında oluşturulan Transfer Komitesi çalışmaları kapsamında tecrübeli teknik adam Hasan Basut ile anlaşma sağladı.

BAL Ligi’nde yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Kilis Belediyespor İbrahim Katırcı’dan boşalan Teknik direktör koltuğu için çalışmalarını sürdürürken, Kulüp Başkanı Hamza Türk Başkanlığında oluşturulan Transfer Komitesi çalışmaları kapsamında tecrübeli teknik adam Hasan Basut ile anlaşma sağladı. 3 Temmuz Çarşamba günü öğle saatlerinde Hamza Türk başkanlığında toplanan Kilis Belediyespor Yönetimi, önce İsmail Gökalp ile anlaşmasının ardından, bir gün sonra Gaziantepli Hasan Basut ile görüştü. Asbaşkan Sadık Sarıdağ’ın yaptığı görüşme sonunda Hasan Basut, Kilis’e giderek Tesisleri gezmesinin ardından Başkan Hamza Türk ile kendisini Yeşil-siyahlı yapan imzayı attı.

 

HEDEF ÜST SIRALAR

Gittiği takımı şampiyonluk potasına sokan Hasan Basut, Kilis Belediyespor’u şampiyon yapmak için kolları sıvadı. Öncelikle iç transferde Yeşil-Siyahlı formayı giyen futbolcuları görme şansı bulan Hasan Basut’un yönetime transfer için liste vermesi bekleniyor.

6.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz