Kilis Belediyespor İbrahim Katırcı ile devam

Kilis Belediyespor İbrahim Katırcı ile devam

Bal ligi 2. Gurupta geçtiğimiz sezonu üst sıralarda tamamlayan Kilis Belediyespor Teknik Direktörü İbrahim Katırcı ile yola devam kararı aldı.

Kilisli iş adamı ve AK Parti Kilis Belediye Meclis Üyesi Hamza Türk’ün Kilis Belediyespor Kulüp Başkanlığı görevine gelmesinin ardından Kilis Belediyespor’da hareketlilik başladı.  Hamza Türk Başkanlığında toplanan yönetim Kurulu İbrahim Katırcı ile yeniden el sıkıştı. İbrahim Katırcı ile yapılan anlaşmanın ardından Kilis Belediyespor’un bulunduğu yeri hak etmediğini dile getiren Kulüp Başkanı Hamza Türk bu sezon ince eleyip sık dokuyacaklarını başarıya susamış olan Kilis Belediyespor camiasını sevindirmek istediklerini dile getirdi.

Transfer ile ilgili Hamza Türk yaptığı açıklamada, “Kilis Belediyespor Kulübü olarak Teknik Heyetimiz ile anlaşmış bulunmaktayız. İbrahim Katırcı yeni sezonda da takımımızı çalıştıracak. İbrahim Katırcının yardımcılıklarını ise İlhami Gazici Mustafa Kara ve İsmail Gökalp yapacaklar. Teknik heyetimize sonuna kadar güveniyoruz ve başarılar diliyoruz” dedi.

Kilis Belediyespor yönetimine teşekkür eden ve yapılan anlaşmadan sonra Başkan Türk’le el sıkışan İbrahim Katırcı ise; “Kilis Belediyespor’u bu sezon başarıdan başarıya koşturmak istiyoruz. Yönetim Kurulumuz ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde görevimizi devam ettiriyoruz. Hiç vakit kaybetmeden transfer görüşmelerine başlarken kadromuzda görmek istediğimiz futbolcular ile görüşmelere başlayacağız” dedi.

8.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz