İyi Parti Gaziantep teşkilatı İstanbul’da

İyi Parti Gaziantep teşkilatı İstanbul’da

23 Haziran’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’a giden İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş ve yöneticiler çalışmalara başladı.

23 Haziran’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’a giden İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş ve yöneticiler çalışmalara başladı. Gazianteplilerin yoğun şekilde yaşadıkları bölgelerde seçim çalışmalarına katılan Karakuş ve il yöneticileri, vatandaşlarla sohbet ederek Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na destek istediler.

Şişli, Zeytinburnu,  Bakırköy, Eyüp Sultan ve Fatihte saha çalışmasına katılan İYİ Parti Gaziantep İl yöneticilerinin Genel başkan Sayın Meral Akşener'in İstanbul programına da katılacağı belirtildi. 31 Mart’ta sandıktan çıkan halk iradesinin hiçe sayıldığını ve seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının haksız bir şekilde iptal edildiğini söyleyen İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş,” 31 Mart seçimlerinden sonra yaşananlar ve seçimin haksız yere iptal edilmesi gördüğümüz kadarıyla İstanbulluları fazlasıyla üzmüş. Öyle sanıyorum ki, 23 Haziran’da Ekrem İmamoğlu sandıktan daha büyük bir oy farkıyla çıkacak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı koltuğuna oturacaktır. Çünkü, gittiğimiz her bölgede aldığımız geri dönüşümler bunu çok net bir şekilde gösteriyor” diye konuştu.

Gaziantep İl Teşkilatı olarak seçim gününe kadar İstanbul’da kalacaklarını ve 23 Haziran sabahına kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını sözlerine ekleyen Karakuş,” Gaziantepli hemşerilerimizin yoğun şekilde yaşadıkları bölgelerde çalışmalarımızı yapacağız. 23 Haziran akşamı da sandıklar açıldıktan sonra Ekrem İmamoğlu’nun Büyükşehir Belediye Başkanlığını bir kez daha tescilleyeceğiz” dedi.

 

17.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz