İŞSİZ MÜHENDİS ARTIYOR

İŞSİZ MÜHENDİS ARTIYOR

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Adayları ve parti yöneticileri İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ni ziyaret ederek, parti programı hakkında açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Hüseyni Filiz, Can Tuğsuz, Celal Yıldırım, Sanem Kasapseçkin ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube yönetimini ziyaret etti. Oda üyesi mühendislerin yoğun katılımıyla gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan İMO Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Gaziantep’in deprem riski ile altyapı ve üstyapı sorunlarını dile getirdi. Mühendis sayısının sürekli arttığını da belirten Çeliktürk, “Mühendis sayısı da işsiz mühendis sayısı da sürekli artıyor. Soruna çözüm bulunmasını bekliyoruz. Diğer taraftan TMMOB organlarının önceden olduğu gibi proje kontrollerine devam etmesini istiyoruz” dedi.

 İnşaat mühendisleri ile buluşan İYİ Parti adayları da, parti programı ve Gaziantep’le ilgili projelerini anlattı. İYİ Partililer, ülkenin kötü yönetildiğini ileri sürerek, İYİ Parti’nin iktidara gelmesi halinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

10.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz