İRFAN KAPLAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

İRFAN KAPLAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP Gaziantep 2.sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan, 24 Haziran seçimlerine 13 gün kala seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Kaplan: “Seçim çalışmalarımız son hızla devam ediyor. İl ve İlçe Başkanlarımız, yöneticilerimiz, Milletvekili adaylarımız ve örgütümüzle mükemmel bir uyum halinde gece gündüz demeden alanlardayız. Vatandaşlarımızla görüşüyoruz, esnafımızı geziyoruz, çiftçimizle konuşuyoruz. Kadın partililerimiz, genç partililerimiz, yaşlılarımız dahi yorgunluk, yılgınlık demeden sokaklarda çalışıyor. Ev ev geziyor, yapacaklarımızı anlatıyor, vatandaşlarımızdan desteklerini istiyor.”

“Halkımız artık bıkmış, yorulmuş, usanmış. Yalan vaatlerle, içi boş hayallerle 16 yıldır vatandaşı kandırmaya çalışan AKP’den illallah etmiş. Artık TAMAM diyor” diyen İRFAN KAPLAN “Erdoğan için emeklilik vakti” dedi.

Kaplan: “AKP hükümeti yoruldu, yaşlandı, kaybedeceğini iyiden iyiye anladı. Biz işsizlik diyoruz, istihdam gerek diyoruz, Erdoğan kıraathanede bedava kek ve çay diyor. Ülkeyi OHAL ile yönetiyor, meydanlarda ben paşayım diyor. İftar davetinde halkla arasında şerit çekiyor. Halktan bu kadar kopuk, bu kadar uzak işte. Anlatmaya gerek yok, her şey görülüyor.”

 

EN AZ 5 VEKİL BEKLİYORUZ!

Vatandaşların CHP’ye ilgi ve alakasının oldukça fazla olduğunu belirten Kaplan, en az 5 vekil beklediklerini açıkladı. “Sokaklarda gezerken, gencinden yaşlısına, çocuğundan kadınına, her kesimden inanılmaz güzel tepkiler alıyoruz. Yolda bizi çevirip, bugüne kadar AK Partiye oy verdik, bu saatten sonra oyumuz size diyen yüzlerce vatandaşımız var. Vatandaşlarımızın gözlerinde umut var. Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’ye ciddi bir sevgi seli var, güven var.”

 

HARAMİLERİN SALTANATI 24 HAZİRAN’DA SON BULACAK!

Kaplan: “Biz bütün yüreğimizle inanıyoruz ki bu seçimin kazananı milletimiz, bu seçimin kazananı CHP, bu seçimin kazananı GAZİANTEP olacak. Gümbür gümbür geliyoruz. Cumhurbaşkanımız Muharrem İnce olacak, bu ülkeye İNCE’den huzur, İNCE’den demokrasi gelecek” diye açıklamalarda bulundu.

11.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz