Hyundai Ayıntap’a teşekkür

Hyundai Ayıntap’a teşekkür

Hyundai Genel Müdürü Önder Göker, Gaziantep Hyundai Ayıntap Otomotiv’e ilk çeyrekte yaptığı satış artışı nedeniyle teşekkür etti.

HYUNDAI Assan Türkiye Genel Müdürü Önder Göker, HYUNDAI Gaziantep Bayisi Ayıntap  Otomotiv’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Hyundai Ayıntap Show Room ve servis merkezini ziyaret eden Önder, Hyundai Ayıntap  Otomotiv sahibi Ömer Faruk Özhalepli’yi ziyaret etti.  HYUNDAI – ASSAN Türkiye Genel Müdürü Önder Göker, Satış Müdürü İlhami Atabay ve Müşteri İlişkileri Yetkilisi Personel tarafından çiçekle karşılandı.

Hyundai olarak her sene olduğu gibi olumsuz koşullara rağmen Türkiye genelinde bu yıl da çok başarılı bir yıl geçirdiklerini, satış öncesi ve sonrasında birçok ödül aldıklarını ifade eden HYUNDAI Assan Türkiye Genel Müdürü Önder Göker; “Bu yıl da ilk 4 ay sonuçlarına baktık, HYUNDAİ Gaziantep Bayimiz Ayıntap  Otomotiv oldukça başarılı. Onun için bu gün buraya ziyarete geldik. Başarılarını kutlamak istedik. Her sene olduğu gibi bu yılda başarıları devam ediyor” dedi.

14.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz