Hakemler unutulmadı

Hakemler unutulmadı

Adana’da 23 yıl önce yapılan klasman hakemliği sınavından dönerken elim bir kazada hayatlarını kaybeden 5 değerli hakemimiz için Mevlidi Şerif’te anıldı. Gaziantep Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği tarafından Ali Erçelebi Camiinde organize edildi.

Adana’da 23 yıl önce yapılan klasman hakemliği sınavından dönerken elim bir kazada hayatlarını kaybeden 5 değerli hakemimiz için Mevlidi Şerif’te anıldı. Gaziantep Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği tarafından Ali Erçelebi Camiinde organize edilen gecede hakemlerimiz dualarla anılarak unutulmadı.

Gaziantep hakemliğinin aradan geçen 23 yıla rağmen hala yerlerini dolduramadığı Kemal Erdoğan, Doğan Tuzcu, Zeynel Abidin Bademoğlu, Mehmet Kelleci ve Bünyamin Fidan’ı genç meslektaşları unutmadı. Mevlit Gecesine  7’inci Bölge Hakem Atama Komitesi Üyesi Ziya Çetin, ASKF Genel Sekreteri Güngör Sönmez, yönetim kurulu üyesi Yakup Özdil, Gaziantep Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri dernek başkanı Ömer Tevfik Özkoç, çok sayıda gözlemci ve hakemlerin yanı sıra ebediyete intikal eden hakemlerin aileleri katıldı. Mevlit töreninin sona ermesinin ardından yine Gaziantep Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından tatlı ikramında bulunuldu.

3.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz