Çelenk Güven Tazeledi

Çelenk Güven Tazeledi

(MÜSİAD) Gaziantep Şubesi’nin 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Başkan Mehmet Çelenk oy birliğiyle güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi’nin 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Başkan Mehmet Çelenk oy birliğiyle güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

MÜSİAD Gaziantep Şubesi’nin dernek binasında düzenlenen Genel Kurula, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Yetkin, kadim başkanlar ve MÜSİAD üyeleri katıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan kongrede mevcut Başkan Mehmet Çelenk güven tazeledi.

 

MÜSİAD’DA YENİ DÖNEM

Yeniden Başkan seçilen Mehmet Çelenk, “Yeni umutlarla girdiğimiz 2019 yılının ilk günlerinde gerçekleştirdiğimiz 23. Olağan Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi. Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Çelenk, “Yeni dönemde daha güçlü geleceğiz. Küresel bir marka olarak ilerlediğimiz bu yolda, gücümüzü siz değerli üyelerimiz ve dostlarımızın gayret ve desteğinden alıyoruz” şeklinde konuştu.

 

“DÜNYANIN EN YAYGIN STK’SIYIZ”

 “Dünyanın en yaygın STK’sıyız, diyoruz ama bunu öyle süslü püslü dursun diye söylemiyoruz, bu payenin altını doldurmak için de var gücümüzle çalışıyor, iş insanlarını bünyemize katmaya ve büyümeye devam ediyoruz” İfadelerini kullanan Çelenk, “Omzumuza yüklenen bu zor görevi şahsım ve yönetim kurulum için bir şeref, bir onur addediyorum. Önceki yönetim kurulundaki çalışma arkadaşlarıma çok zor koşullarda vermiş oldukları emek, yürek ve maddi manevi her türlü destek için huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Milletvekili Erdoğan ise, “MÜSİAD 1990’larda bir avuç cesur adamın bir araya gelerek helal kazancı vizyonu haline getirip, işadamlarımızı dünya pazarıyla buluşturmayı hedefleyen ve kazancını yükseltmek için her yolu mübah görmeyen, medine pazarına göre ticaretini yapan çok önemli bir kuruluştur” diye konuştu.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise, bir zamanlar MÜSİAD’da hizmet ettiğini belirterek, MUSİAD’taki hizmetlerinin her anından zevk duyduğunu dile getirdi. Divan Başkanlığı yapan Kadim Başkan Sadullah Tayşi, “23. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştiriyoruz, Çok şükür bu zamana kadar hiçbir kurulumuzda sorun yaşamadık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Programda, geçmiş dönem Yönetim Kurulunda bulunanlara, Genç MÜSİAD’dan ana kademeye geçenlere ve yeni üyelere de plaket verildi. Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Yetkin Adına ise MÜSİAD Gaziantep hatıra ormanına 10 adet fidan dikildi ve plaket verildi.

 

İşte Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

1- Mehmet ÇELENK

2- Abdulkadir ÇOPUR

3- Ali ADIGÜZEL

4- Bayram BOLAT

5- Ertuğrul MIHÇIOĞLU

6- Eyyup ERUSLU

7- Fatih M. FEDAİOĞLU

8- Furkan ÖZDURDU

9- Gökhan ELÇİ

10- İbrahim ÖZALKAN

11- Mesut ÖZKEÇECİ

12- Metin UZER

13- Serhat KARSLIGİL

14- Ümit BUZUL

15- Y. Serkan EMRE

16- Ali İhsan AYDINGÜLER

17- Veli KIYAK

18- İlhami KILINÇ

19- Enes ÖZKARSLI

20- M. Ergün DEMİR

21- Harun ÇAKMAK

22- M. Fatih ÇETİNKAYA

23- Mehmet ÖZBAĞ

24- Halil CANKAR

25- Yunus KARTAL

7.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz