ÇAĞDAŞ BİLGİ’DEN MUHTEŞEM BALO

ÇAĞDAŞ BİLGİ’DEN MUHTEŞEM BALO

Özel Çağdaş Bilgi Okullarının 2017-2018 eğitim-öğretim yılında mezun olacak öğrencileri için düzenlenen baloya Okul Kurucu Temsilcisi, Genel Müdürü, İdareciler, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen gece Ata’ya saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından öğrencilerin resmi geçiş töreni ile başladı. Çağdaş Bilgi Okulları Anadolu Lisesi Müdiresi Ayşegül Özalpaydın yaptığı konuşmayla duygulu anlar yaşattı. Özalpaydın, “Önümüzde büyük bir sınav maratonu var. Öğrencilerimizin moralleri yüksek. Bundan sonraki eğitim yaşantılarını iyi bir üniversitede sürdüreceklerine inanıyorum. Öğrencilerimizden ayrılacağımız için hüzünlü, iyi birer insan yetiştirip topluma kazandıracağımız için de gururluyuz” dedi.

Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsü açıklanarak plaket takdim edildi. Okul birincisi mezuniyet kütüğüne plaket çaktıktan sonra yaptığı konuşmasında zorlu eğitim ve öğretim yıllarında kendilerine büyük destek olan başta ailesine, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek, arkadaşlarına bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Pasta kesen öğrenciler, gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Çağdaş Bilgi Okulları olarak mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında üstün başarılar diliyor ve yolları, bahtları açık olsun diyoruz.

14.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz