ANKAS DÜĞMEYE BASTI

ANKAS DÜĞMEYE BASTI

Bölgesel Amatör Ligde gelecek sezon Gaziantep’i temsil edecek olan Ankas İstiklalspor, yeni sezon için düğmeye bastı. Bordo – Mavili ekip, yeni sezon öncesi teknik ekibini belirledikten sonra transfer çalışmalarına yönelecek.

Geçen sezonun 6’ıncı haftasında Ankas İstiklalspor’da göreve gelen ve sezonu şampiyonlukla tamamladıktan sonra takımı BAL ligine çıkartan deneyimli teknik direktör Cesim Karalar ile görüşme yapan Ankas İstiklalspor kulüp başkanı Alaettin Atalar ile bazı maddelerde anlaşma sağlayamayınca yollarını dostane ilişkileri içerisinde ayırdı. Bordo – Mavili ekip, teknik direktör Cesim Karalar ile yollarını ayırmasının ardından tecrübeli çalıştırıcıya teşekkür ederek yeni arayışlara girdi.

Kulüp başkanı Alaettin Atalar, takımı yakından tanıyan ve iki sezon önce görev yapan Salih Karalar ile bir araya gelerek görüşme yaptı. Geçen sezon BAL liginde tecrübe kazanan Salih Karalar ile her konuda anlaşma sağlayan Ankas İstiklalspor, eski hocası ile yeniden yoluna devam edecek.

Geçen sezon oldukça zorlu bir sezon yaşadıklarını hatırlatan Ankas İstiklalspor kulüp başkanı Alaettin Atalar, “Belki de Gaziantep Süper Amatör Küme Ligi bu kadar zorlu bir sezonu daha yaşamadı. Ligde çok güçlü rakiplerle mücadele ettik ve bu zorlu şartlarda Cesim Karalar hocamız ve futbolcularımızın müthiş mücadeleleri ile önce şampiyonluk ardından da BAL ligine yükselme başarısı gösterdik. Hocamız ile bir araya gelerek görüşme yaptık ama anlaşma sağlayamadık. Kendisine kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Artık yeni sezon öncesi çalışmalarımızı hızlandırmamız gerekiyor bu anlamda da takımı yakından tanıyan Salih Karalar hocamız ilk tercihimiz oldu ve kendisiyle yaptığımız görüşmelerin ardından anlaşma sağladık. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Amacımız gelecek sezon Gaziantep’i Bölgesel Amatör Liginde en iyi şekilde temsil etmek. Gaziantepli futbol severlerin de BAL liginde yanımızda olmasını bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

6.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz