Ampute Derbisi Şahinbey'in

Ampute Derbisi Şahinbey'in

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Akkent Spor Köyü’ndeki sahasında Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını ağırladı. Rakibi karşısında karşılaşmayı baştan sona üstün götüren mavi beyazlı ekip rakibini 5-0 yendi

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Akkent Spor Köyü’ndeki sahasında Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını ağırladı. Rakibi karşısında karşılaşmayı baştan sona üstün götüren mavi beyazlı ekip rakibini 5-0 mağlup etti.

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ve aldığı seri galibiyetlerle hedefine emin adımlarla ilerleyen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı bu hafta kendi evinde Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını ağırladı. Oldukça keyifli geçen karşılaşmayı Gaziantep AK Parti Milletvekili Ali Şahin, Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey İlçe Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik, Şahinbey İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve Bedensel Engelliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Gözegir, başkan yardımcıları, kurum müdürleri ve taraftarlar izledi.

 

MAÇIN TAMAMINDA ÜSTÜNLÜK ŞAHİNBEY AMPUTEDEYDİ

Karşılaşmaya hızlı başlayan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı karşılaşmanın ilk yarısını 4 ve 7. dakikalarda Kudrat’ın attığı gollerle 2-0 önde tamamladı. İkinci yarıda da oyunun hakimi mavi-beyazlı takımdı. Rakibi Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımına karşı üstün bir futbol oynayan Şahinbey Ampute futbol Takımı ikinci yarının 32. dakikasında Fatih’in, 35. dakikasında Feyyaz’ın ve 42. dakikasında Richard’ın kaydettiği goller derbiyi 5-0 kazanmasını bildi.

7.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz