Amatörde heyecan zirvede

Amatörde heyecan zirvede

Süper Amatör başta olmak üzere Birinci Amatör Kümede heyacan zirve yaptı. Hafta sonunda oynanacak olan maçlarla heyecan devam edecek.

Süper Amatör başta olmak üzere Birinci Amatör Kümede heyacan zirve yaptı. Hafta sonunda oynanacak olan maçlarla heyecan devam edecek.

 

CUMARTESİ

13:00 GAZİKENT SAHASI             Bozkurtspor             -  Sanayi Esnafspor        

13:00 ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI   Hasan Demir Koleji-  Aktoprak Belediyespor

14:00 İSLAHİYE İLÇE STADI         İslahiyespor   -        Nizipspor     

15:00 GAZİKENT SAHASI            Akkentspor    -        Üçoklar Demirspor

15:00 SEYRANTEPE SAHASI       Camcıoğluspor          -  Anadoluspor    

15:00 ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI   Şehitkamil Belediyespor    -  Sercan İnşaatspor 15:00            BATUR STADI                     Şehitkamil Gençlikspor      -  Demirspor

 

PAZAR GÜNÜ

BİRİNCİ AMATÖR KÜME A GRUBU

10:30 SEYRANTEPE SAHASI                    Gençlerbirliği -  Faik Bezek İnşaat        

12:30 ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI              Karşıyaka Gençlikspor -    Özyıldızspor

12:30 SEYRANTEPE SAHASI                    Esenspor         -        Şahinbey Bossanspor

12:30 ŞAHİNBEY İLÇE STADI                   Akdamar Gençlikspor -  Işın Boru Yıldızspo

14:00 NİZİP İLÇE STADI                          Nizip 1980 Yıldırımspor      -  Kalespor

14:30 ŞAHİNBEY İLÇE STADI                   Gazisaray       -        Samspor

 

BİRİNCİ AMATÖR KÜME B GRUBU

10:30 GAZİKENT SAHASI                        Düztepespor -  Oğuzeli Belediyespor  

10:30 ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI              Coşkunspor    -        Bostancı Kartalspor

10:30 ŞAHİNBEY İLÇE STADI                   Şehreküstüspor        -  Oğuzspor          

14:00 OĞUZELİ İLÇE SAHASI                 Aydınbabaspor         -        Gazikentspor

14:00 YAVUZELİ İLÇE SAHASI             Yavuzelispor     -        Atletik Mekikspor 

14:30 ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI           Simfa İnşaat Çınarlıspor        -  Gazispor

1.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz