Ak Parti'den MÜSİAD'a ziyaret

Ak Parti'den MÜSİAD'a ziyaret

AK Parti Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Osman Toprak, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesini ziyaret etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Osman Toprak, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesini ziyaret etti.

Burada MÜSİAD üyeleriyle sohbet eden Kirazoğlu, Tahmazoğlu ve Toprak yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verdi. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi, Başkan Mehmet Çelenk önderliğinde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Osman Toprak'ı ağırladı. MÜSİAD Gaziantep Şubesi binasında yapılan toplantıda MÜSİAD ve GENÇ MÜDİAD üyeleri hazır bulundu.

Toplantıda Gaziantep için ve iş adamları için yapılması gerekenler ile atılması gereken adımlar konuşulurken, 31 Mart seçimlerine yönelik değerlendirmeler de yapıldı. Toplantıda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Osman Toprak ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu yapımı tamamlanan ve ileriye dönük yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verirken, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk de birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, "Burası bizim için yabancı bir yer değil. O yüzden gelip selam vermek, tanışmak, muhabbet etmek istedik. Biz MÜSİAD'ı biliyoruz, geçmişini, neler yaptığını, ne hizmetlerde bulunduğunu, ne katkılar sağladığını ve ne anlama geldiğini de biliyoruz. Bu oluşumun milli ve yerli anlamda Türk ekonomisini çok ciddi katkısı var. Gaziantep'te de böyle seçkin, güzel insanların bir arada olması çok güzel bir şeydir. MÜSİAD'ın bu binasında da birçok kişinin emeği geçmiş. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederim. Çok güzel bir bina olmuş" dedi.

MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk bir iki aydır zor ve yoğun bir seçim dönemi geçirdiklerini vurgulayarak birlik ve beraberlik çağrısı yaptığı konuşmasında, "Biz önümüzdeki dönemde her şey daha güzel olur diye ümit ediyoruz. Bizim MÜSİAD olarak şiarımız yapılan işlere, verilen emeklere teşekkür etmektir. Varsa eksikler, aksaklıklar onların yapıcı tenkitlerle, küçük eleştirilerle daha güzel sonuçlara varmak için bir değerlendirmelerde bulunmak bizim görevimizdir. Buradaki amacımız üyelerimizin, halkımızın beklentilerini, ümit ettiklerini, varsa akıllarına takılanları, problemleri, sıkıntıları böyle bir dost meclisinde paylaşmak ve dile getirmektir. Ben Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na, Sait Kirazoğlu vekilimize ve Osman Toprak Başkanımıza teşriflerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

12.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz