Ak Parti'den MHP'ye ziyaret

Ak Parti'den MHP'ye ziyaret

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil İlçe Başkanlığına Ziyarette Bulunarak Birlik, Beraberlik vurgusunda bulundu.

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkamil İlçe Başkanlığına Ziyarette Bulunarak Birlik, Beraberlik vurgusunda bulundu.

Yılmaz, "Öncelikle Rabbim bu ziyaretimizi ve toplantımızı hayırlara vesile kılsın, Rabbim aramıza fitne ve fesat düşürmesin, aramıza fitne sokmak isteyenlere müsaade etmesin. 31 Mart yerel seçimlerine Cumhur ittifakı olarak birlikte gireceğiz, birlikte çalışmalar yapacağız, bu sebeple teşkilat olarak ittifak olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi Şehitkaml ilçe başkanlığını ziyaret ederek hem teşkilatımızla tanıştıralım hem de istişarelerde bulunalım istedik. Tabi öncelikle şunu söylemek istiyorum Cumhur İttifakının ruhu temelde Çanakkale Ruhuna dayanmaktadır. Milletin birlik ve bütünlüğünü esas olan bir ittifaktır. 15 Temmuz Gecesi de şetillenmiş olan ve 15 Temmuz gecesi Devletimizin ve Milletimizin bekası için hainlere, iradesini birtakım emperyalist güçlere satmış olan vatan hainlerine geçit vermeyerek omuz omuza vererek dik duruşunu göstermiş olan iki hareketin mensuplarıyız. Bu Noktada bizim öncelikle liderlerimize teşekkür borcumuz var. Her şeyi bir tarafa iterek Milletimizin ve Devletimizin bekası ve menfaatlari için Cumhur İttifakının devam etmesi yönünde tavırlar koydular. Sayın Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin bu husustaki samimiyeti takdire şayandır. Sayın Cumhurbaşkanı’mızında Milletimizin bekası ve Vatanımızın bütünlüğü için birlikte hareket etme kararı, milleti ziyadeseiyle memnun etmiştir. Şimdi 31 Mart seçimleri sürecine giriyoruz. Bu süreçte hep birlikte, İl teşkilatlarımızla, İlçe teşkilatlarıımızla, Belediye Başkan adaylarımızla omuz omuza vererek inşallah çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu vesileyle sizleri ziyaret edelim ve istişarelerde bulunalım istedik. 31 Mart’ı inşallah Cumhur ittifakının zaferiyle taçlandırılacağız. Misafirperverliğinizden ötürü, bizleri bu sıcak karşılamanızdan ötürü sizlere çok teşekkür ediyoruz" dedi.

6.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz