VALİ SOYTÜRK’TEN KİLİS BELEDİYESPOR’A TAM DESTEK

VALİ SOYTÜRK’TEN KİLİS BELEDİYESPOR’A TAM DESTEK

Yoğun çalışma programlarının arta kalan zamanlarını ziyaretlere ayıran Kilis Valisi Recep Soytürk Kilis Belediyespor’u ziyaret ederek takıma başarılar diledi.

Kilis Belediyespor Tesislerini ziyaret eden Vali Recep Soytürk, burada Kilis Belediyespor kulüp başkanı Hamza Türk, yönetim kurulu üyeleri ile futbolcularla görüştü. Kilis Belediyespor kulüp başkanı Hamza Türk Kilis Valisi Recep Soytürk’e hoşgeldiniz derken Kilis Belediyespor ile ilgili olarak Vali Soytürk’e bilgiler verdi.Kilis Belediyespor’un başarılı olması için ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediklerini dile getiren Başkan Türk, “İnşallah bu yıl başarılı bir takım olarak sahada mücadele edeceğiz. Takım olarak çalışmalarımız sürüyor. Başarıya odaklanmış bir ekip halindeyiz” dedi.

Kilis Belediyespor’un başarılı olmasını çok istediklerini dile getiren Kilis Valisi Recep Soytürk ise yaptığı açıklamada; “Kilis Belediyespor’un üst liglerde yer alması en büyük isteğimiz. Futbol artık bir endüstri. Tabi Kilis ölçeğinde baktığımız zaman futbolun gelişmesi için takımın başarı yakalaması için fedakarlık şart. İnşallah Kilis Belediyespor hak ettiği başarıyı bu yıl yakalar. Her zaman Kilis Belediyespor’un yanındayız” dedi.

6.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz